FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ | WEB SİTESİ | TASARIM | KURUMSAL KİMLİK

DÜĞÜN - NİŞAN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Biz Fotoğraf Çekimlerinizi Nasıl Yapıyoruz....
İlk önce kuaför çekimlerine başlıyoruz. Genellikle gelin hanımın kuaför çekimleri daha ağırlıklı olmak üzere istek üzerine damat beyin de kuaför çekimlerini yapıyoruz. Kuaför fotoğrafları bizim için çok kıymetli ve değerlidir, en ilginç pozlar doğal olan pozlar bu hazırlık aşamalarında yakalanıyor. Yılların deneyimi dememizle beraber amatör ruh ve profesyonel destek ile hizmetinizde olacağımızı bildiririz.

Hazırlıklar sürerken bir yandan da saç yapımı, makyaj gibi detaylar sürekli kaydediliyor. Bu arada gelinlik, ayakkabı, yüzükler, çiçekler gibi detaylar da bizim için olmazsa olmaz fotoğraflardan. Kuaförün hemen akabinde kuaförden çıkış arabaya biniş de fotoğraf karelerine doğal olarak yansıyor. Kuaförün ardından genellikle anneler kızlarının gelinlik ile evden çıkmasını görmek isterler, bizde bu sırada size eşlik ediyoruz ayrıca isterseniz aile içi fotoğraf çekimi de yapıyoruz. Mümkün olduğunca çok belgesel fotoğrafı çekiyoruz. Neşeli misafirler, arka planda tatlı bir hazırlık telaşı, aceleyle/zorla yedirilen atıştırmalık şeyler, ağlayan anne sessizleşen baba… Anlatılacak o kadar çok detay var ki buraya sığdıramayız. Ama biz bunları sizin için karelemeye devam ediyoruz.

Evden çıkıp birlikte kararlaştırdığımız dış çekim için mekanına gidiyoruz. Merak etmenize gerek yok bizim ekip emin ellerdesiniz. Sıkılmanıza fırsat vermeden hep birlikte eğlenerek zaman zaman komik ama çoğunluğu romantik olan fotoğraflarımızı çekiyoruz. Ekibimiz sizin istediğiniz pozlardan da fazlasıyla fotoğraf çekiyor. Fotoğraf çekimi sonrası fazlaca fotoğrafınız oluyor. Çoğu zaman damat bey ve gelin hanım fotoğraf seçiminde zorlanıyor. Emin olun siz de fotoğraf seçiminde zorlanacaksınız. Bunun garantisini veriyoruz.

Çekimi bitirdikten sonra anında olay yerinde sizlere Tablet’ imiz ile yorgunluk çayı içerken fotoğraflarınızdan bir kısmını gösteriyoruz. Daha sonra sizleri eğlencenize uğurlayıp bilgisayar başında fotoğraflarınız ile çalışmaya başlıyoruz. Sizin seçtiğiniz fotoğrafları Photoshop işlemi ile düzeltmeler yapıyoruz. Bu düzeltmeler ne fazla ne de az bir şekilde itina ile çalışılmış bir moda fotoğrafında olması gerektiği kadar detaylı ancak yakınlarınız baktığında sizi tanıyabilecekleri şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz...

Paket İçerikleri
Çekim Süresi
Ortalama Fotoğraf Sayısı
Baskı Albüm
Teslimi
Fotoğraf Dijital Teslim
 
 
Paket - 1
2-4 Saat Çekim Süresi
~200 AdetOrtalama Fotoğraf Sayısı
Baskı Albüm
Teslim EdilmezAlbüm
Dijital Teslim
Paket - 2
3-5 Saat Çekim Süresi
~400 AdetOrtalama Fotoğraf Sayısı
30x45 Baskı
Panaromik AlbümAlbüm
Dijital Teslim
Paket - 3
Gün Boyu Takip/Hikaye Çekim Süresi
~600 AdetOrtalama Fotoğraf Sayısı
35x65 Baskı
Panaromik AlbümAlbüm
Dijital Teslim

Web Sitesi Tasarım İşleri

Statik Web Sitesi *
Dinamik Web Sitesi **
Kurumsal Kimlik
Tasarım İşleri

* Statik bir web sitesi, monoton veya az güncellenen sitelerdir. İçerik sık bir şekilde değişikliğe uğramaz. Genellikle uzun süre değişiklik olmayacak olan sitelerdir.

**Dinamik bir web sitesi, her kullanıcı için ya da her ziyarette özel olarak oluşturulabilir. Her kullanıcı, bir siteye kendi kullanıcı adıyla girdiğinde diğer kullanıcılardan farklı bir içeriğe erişebilir. Bu farklı içerik, Web sitesinin renkleri, teması, müzikleri, sitedeki yetki derecesi vb. şeklinde olabilir.